Vážení zákazníci, upozorňujeme na omezení vjezdu a parkování v ulici Plzenecká, provozovna Plzeň-Slovany
z důvodu celkové rekonstrukce ulice. Objednávky budou primárně realizovány z centrálního skladu Brandýs.
V případě drobných odběrů zboží z pobočky Plzeň možné parkovat v přilehlých ulicích. Více informací na tel.: 377 445 448.

Inteligentní senzory AIRSENS WIFI

Vážení obchodní partneři / kolegové / zákazníci, 

představujeme Vám - AIRSENS WIFI - první inteligentní senzor pro vzdálené monitorování a ovládání kvality vnitřního vzduchu pomocí platformy Connectair®.

AIRSENS WIFI je významnou evolucí produktové řady AIRSENS. Pokud jde o kvalitu vnitřního vzduchu, nový AIRSENS WIFI představuje další velký krok vpřed. Umožňuje uživateli nejen ovládat IAQ (kvalitu vnitřního prostědí) v kombinaci s ventilačním systémem, ale také poskytuje vzdálené monitorování vnitřního prostředí prostřednictvím digitální platformy Connectair® od společnosti S&P. Jedná se o skvělý příklad závazku společnosti S&P vůči vývoji inovativních systémů pro řízenou ventilaci.

 

AIRSENS WIFI | Elektrodesign

 

 

 

Všechny modely AIRSENS WIFI (CO2, VOC, RH) jsou vybaveny čidly relativní vlhkosti a teploty. A stejně jako celá řada AIRSENS, se i AIRSENS WIFI připojují k široké škále produktů S&P – jako jsou například standardní AC ventilátory, Ecowatt (s EC motorem) nebo frekvenční měniče VFTM.

 

Dozvědět se více

 

 

Kontaktujte nás