CMT/6-355/145-1,5 IP55 radiální ventilátor

Radiální ventilátory vhodné pro běžnou vzduchotechniku i OEM aplikace, kde je požadován odtah horkého vzduchu bez obsahu nebezpečných látek.
Více informací
B2B přístup pro firemní zákazníky – informujte se na podmínky
60 536,00 Kč bez DPH
73 248,56 Kč s DPH
Dostupnost: na dotaz
Zboží nelze objednat přes internet.
Kontaktujte specialisty z obchodního oddělení
nebo navštivte naše pobočky.

Kód produktu: SP263101390
Popis produktu
Skříň

Skříň je vyrobena z elektricky svařovaného plechu a je opatřena odolným epoxy-polyesterovým nátěrem šedé barvy. Spirální skříň je standardně dodávána v poloze LG 270, poloha může být na montáži změněna. Ventilátory jsou konstruovány k trvalé dopravě teplého vzduchu do teploty +150 °C, bez obsahu nebezpečných látek.

Oběžné kolo

Oběžné kolo s dopředu zahnutými lopatkami je vyrobeno z galvanicky pokoveného ocelového plechu. Oběžné kolo je dynamicky vyváženo dle ISO 1940.

Motor

Motor je asynchronní indukční, uložený mimo proud vzdušiny, je vyroben podle normy IEC 34-1. Izolace motoru je F, krytí IP55. Motor má kuličková ložiska s tukovou náplní na celou dobu životnosti. Na přání lze dodat dvouotáčkové motory nebo nevýbušné provedení.

Svorkovnice

Svorkovnice je umístěna na motoru.

Regulace otáček

Regulace otáček pomocí frekvenčních měničů.

Hluk

Hluk emitovaný ventilátorem je uveden v tabulkách. Akustický tlak je měřen ve volném prostoru ve vzdálenosti 1,5 m na výtlačné straně při maximálním průtoku.

Montáž

Poloha výtlaku může být na montáži změněna. Skříň nesmí přenášet mechanické namáhání z potrubních rozvodů. Je nutné použít pružné připojení k potrubí. Před montáží je důležité zkontrolovat, zda elektrické parametry výrobku uvedené na štítku (napětí, příkon, frekvence, atd.) odpovídají hodnotám místní sítě.

Pokyny

Ventilátory jsou vhodné pro běžnou vzduchotechniku i OEM aplikace, kde je požadován odtah horkého vzduchu bez obsahu nebezpečných látek. Ventilátory CMB/CMT lze použít samostatně nebo je začlenit do dalších skupin strojních zařízení určených k odvodu nebo přívodu vzduchu, včetně nuceného větrání v průmyslu a chlazení motorů vzduchem.

Celý popis
Ke stažení
Technické listy, návody a prohlášení
Katalogový list .pdf (340.78 kB)
Návod k obsluze .pdf (511.30 kB)
CAD soubory
2D .dwg (175.40 kB)
3D .dwg (1.64 MB)
2D .dxf (1.19 MB)
3D .dxf (1.85 MB)
Kontaktujte nás