CMT/4-315/130-3 IP55 radiální ventilátor

Radiální ventilátory vhodné pro běžnou vzduchotechniku i OEM aplikace, kde je požadován odtah horkého vzduchu bez obsahu nebezpečných látek.
Více informací
B2B přístup pro firemní zákazníky – informujte se na podmínky
71 963,00 Kč bez DPH
87 075,23 Kč s DPH
Dostupnost: na dotaz
Zboží nelze objednat přes internet.
Kontaktujte specialisty z obchodního oddělení
nebo navštivte naše pobočky.

Vložit do on-line návrhového programu

Kód produktu: SP263101240
Popis produktu
Skříň

je vyrobena z elektricky svařovaného plechu a je opatřena odolným epoxy-polyesterovým nátěrem šedé barvy. Spirální skříň je standardně dodávána v poloze LG 270, poloha může být na montáži změněna. Ventilátory jsou konstruovány k trvalé dopravě teplého vzduchu do teploty +150 °C, bez obsahu nebezpečných látek.

Oběžné kolo

s dopředu zahnutými lopatkami je vyrobeno z galvanicky pokoveného ocelového plechu. Oběžné kolo je dynamicky vyváženo dle ISO 1940.

Motor

je asynchronní indukční, uložený mimo proud vzdušiny, je vyroben podle normy IEC 34-1. Izolace motoru je F, krytí IP55. Motor má kuličková ložiska s tukovou náplní na celou dobu životnosti. Na přání lze dodat dvouotáčkové motory nebo nevýbušné provedení.

Svorkovnice

je umístěna na motoru.

Regulace otáček

u jednofázových typů není možná, u třífázových pomocí frekvenčních měničů.

Hluk

V tabulkách je uveden akustický tlak ve volném akustickém poli ve vzdálenosti 1,5 m na výtlaku při maximálním průtoku.

Montáž

Poloha výtlaku může být na montáži změněna. Skříň nesmí přenášet mechanické namáhání z potrubních rozvodů. Je nutné použít pružné připojení k potrubí. Před montáží je důležité zkontrolovat, zda elektrické parametry výrobku uvedené na štítku (napětí, příkon, frekvence, atd.) odpovídají hodnotám místní sítě.

Pokyny

Ventilátory jsou vhodné pro běžnou vzduchotechniku i OEM aplikace, kde je požadován odtah horkého vzduchu bez obsahu nebezpečných látek. Ventilátory CMB/CMT lze použít samostatně nebo je začlenit do dalších skupin strojních zařízení určených k odvodu nebo přívodu vzduchu, včetně nuceného větrání v průmyslu a chlazení motorů vzduchem.

Celý popis
Ke stažení
Technické listy, návody a prohlášení
Katalogový list .pdf (438.72 kB)
Návod .pdf (511.30 kB)
Prohlášení o shodě .pdf (360.22 kB)
CAD soubory
2D .dwg (197.16 kB)
3D .dwg (1.64 MB)
2D .dxf (1.20 MB)
3D .dxf (1.86 MB)
Kontaktujte nás