CMB/2-160/60-0,37 IP55 radiální ventilátor

Radiální ventilátory vhodné pro běžnou vzduchotechniku i OEM aplikace, kde je požadován odtah horkého vzduchu bez obsahu nebezpečných látek.
Více informací
B2B přístup pro firemní zákazníky – informujte se na podmínky
27 953,00 Kč bez DPH
33 823,13 Kč s DPH
Dostupnost: na dotaz
Zboží nelze objednat přes internet.
Kontaktujte specialisty z obchodního oddělení
nebo navštivte naše pobočky.

Kód produktu: SP263100030
Popis produktu
Skříň

Skříň je vyrobena z elektricky svařovaného plechu a je opatřena odolným epoxy-polyesterovým nátěrem šedé barvy. Spirální skříň je standardně dodávána v poloze LG 270, poloha může být na montáži změněna. Ventilátory jsou konstruovány k trvalé dopravě teplého vzduchu do teploty +80 °C nebo +110 ºC (dle typu), bez obsahu nebezpečných látek.

Oběžné kolo

Oběžné kolo s dopředu zahnutými lopatkami je vyrobeno z galvanicky pokoveného ocelového plechu. Oběžné kolo je dynamicky vyváženo dle ISO 1940.

Motor

Motor je asynchronní indukční, uložený mimo proud vzdušiny, je vyroben podle normy IEC 34-1. Izolace motoru je dle typu třídy B nebo F, krytí IP44 nebo IP55. Motor má kuličková ložiska s tukovou náplní na celou dobu životnosti. Na přání lze dodat dvouotáčkové motory nebo nevýbušné provedení.

Svorkovnice

Svorkovnice je umístěna na motoru.

Regulace otáček

Regulace otáček u vybraných typů elektronickými nebo transformátorovými regulátory změnou napětí nebo frekvenčním měničem.

Hluk

Hluk emitovaný ventilátorem je uveden v tabulkách. Akustický tlak je měřen ve volném prostoru ve vzdálenosti 1,5 m na výtlačné straně při maximálním průtoku.

Montáž

Poloha výtlaku může být na montáži změněna. Skříň nesmí přenášet mechanické namáhání z potrubních rozvodů. Je nutné použít pružné připojení k potrubí. Před montáží je důležité zkontrolovat, zda elektrické parametry výrobku uvedené na štítku (napětí, příkon, frekvence, atd.) odpovídají hodnotám místní sítě.

Pokyny

Ventilátory jsou vhodné pro běžnou vzduchotechniku i OEM aplikace, kde je požadován odtah horkého vzduchu bez obsahu nebezpečných látek. Ventilátory CMB/CMT lze použít samostatně nebo je začlenit do dalších skupin strojních zařízení určených k odvodu nebo přívodu vzduchu, včetně nuceného větrání v průmyslu a chlazení motorů vzduchem.

Celý popis
Ke stažení
CAD soubory
2D .dwg (85.73 kB)
3D .dwg (1.25 MB)
2D .dxf (1.09 MB)
3D .dxf (1.44 MB)
Technické listy, návody a prohlášení
Katalogový list .pdf (277.07 kB)
Návod k obsluze .pdf (511.30 kB)
Kontaktujte nás