ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.

30 let budování obchodní značky

Elektrodesign v číslech

Lokálně
10
poboček a servisních středisek v České republice a Slovensku
Zkušenosti
29
let na trhu v České republice a na Slovensku
Ve světě
90
obchodních zastoupení skupiny Soler & Palau ve světě
Sortiment
10 000
modelů v produktových řadách globálního leadera trhu

O společnosti

Společnost ELEKTRODESIGN se dlouhodobě dynamicky rozvíjí, disponuje vysoce motivovaným kolektivem odborných pracovníků a vlastními kapacitami pro konstrukci a výrobu vzduchotechnického zařízení. Má samostatné výrobní a skladovací prostory, širokou síť poboček, obchodních zástupců a servisních míst. Vývoj, výroba a prodej vzduchotechnického zařízení pod značkou ELEKTRODESIGN začal v roce 1992. Od roku 1993 působí ELEKTRODESIGN ventilátory jako specializovaný výrobce a distributor. Je jedním z prvních, ryze českých výrobců a velkoobchodů v oboru vzduchotechniky na území Čech, Moravy a Slovenska. Po mnoha letech úzké spolupráce se společností Soler & Palau Ventilation Group se ELEKTRODESIGN ventilátory stal jednou z mnoha společností této celosvětově působící skupiny vzduchotechnických výrobců a distributorů. Areál centrální logistiky je situován na dálničním sjezdu ve Staré Boleslavi. Centrální sklad je propojen on-line s výrobou a dalšími sklady společnosti. Sklady jsou v Praze, Teplicích, Plzni, Hradci Králové, Písku, Olomouci, Brně, Bratislavě a Košicích. Logistický systém je zároveň on-line propojen s celým logistickým systémem Soler & Palau Ventilation Group.

Historie

1992
založení společnosti
počátky aktivit společnosti v oblasti prodeje ventilátorů a příslušenství
1998
specializovaný výrobce a distributor
velkoobchod s ventilátory, rekuperačními jednotkami a příslušenstvím na celém území Čech, Moravy a Slovenska
2002
certifikát ISO 9001:2009
v současné době je společnost držitelem certifikátu ISO 9001:2015
2012
člen skupiny Soler & Palau Ventilation Group
mnohonásobné rozšíření trhu pro vlastní výrobky a  sdílení poznatků z vývoje a výzkumu

Naše hodnoty

Cíle společnosti

Jedním z hlavních cílů společnosti je zajištění vysoké kvality nabízených produktů, prodejního a poprodejního servisu. Naše společnost se zaměřuje na zajištění komplexnosti nabízených výrobků a stavebnicových systémů, jejichž kvalita a celková úroveň se účastní na definování produktových standardů na trhu. Tyto produktové řady nabízí dostatek předností v konkurenčním prostředí a poskytují tak výhody zákazníkům při dosahování jejich vlastních hospodářských cílů. Součástí firemní strategie je technická podpora produktů, rychlé vypracování nabídek a nadstandardní servisní služby, zajišťované vlastním servisním střediskem. Naše společnost chce být partnerem, se kterým se dobře spolupracuje a na kterého je možno se při řešení problémů vždy zcela spolehnout.

Profesionální tým

V průběhu uplynulých 30 let získala společnost ELEKTRODESIGN ventilátory významné postavení v oblasti konstrukce, výroby, velkoobchodního prodeje a servisu. Areál centrální logistiky je situován na dálničním sjezdu ve Staré Boleslavi. Centrální sklad je propojen on-line s výrobou a dalšími sklady společnosti. Sklady jsou v Praze, Teplicích, Plzni, Hradci Králové, Písku, Olomouci, Brně, Bratislavě a Košicích. Logistický systém je zároveň on-line propojen s celým logistickým systémem Soler & Palau Ventilation Group.

Zajištění kvality

Součástí odpovědného přístupu společnosti k zákazníkům, k vyřizování jejich objednávek a k zajišťování dodávek je trvalé zdokonalování interních procesů a jakosti řízení. ELEKTRODESIGN ventilátory s.r.o. je držitelem certifikátu systému řízení jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001 : 2015, Touto formou společnost prokazuje svoji schopnost trvale poskytovat vysokou kvalitu nabízeného zboží i doprovodných služeb a uspokojovat tak stoupající nároky zákazníků, stejně jako požadavky právních a technických předpisů. Každoročně probíhá ve společnosti pravidelný audit certifikační společností, kterým byla potvrzena shoda vybudovaného systému s normou ČSN EN ISO 9001 : 2015. V započatém trendu vysoké kvality pokračuje společnost důsledným prováděním vnitřních auditů na všech pracovištích.
Kontaktujte nás