PLUGGIT AVENT AP190 luxusní rekuperační jednotka

Větrací jednotky s rekuperací tepla certifikované systémem "Passive House".
Více informací
B2B přístup pro firemní zákazníky – informujte se na podmínky
56 460,00 Kč bez DPH
68 316,60 Kč s DPH
Dostupnost: na dotaz

Kód produktu: PL100100010
Popis produktu
Skříň

Skříň je vyrobena z ocelového galvanicky pozinkovaného plechu a je nalakována práškovou barvou v šedobílé kombinaci. Vnitřní konstrukce je z vysoce kvalitního pěnového EPS. Na horní straně jednotky jsou 4 hrdla o průměru dle velikosti jednotky. Jednotka AP190 má navíc jedno hrdlo pro sání na spodní straně skříně. Pravé nebo levé provedení získáme přepnutím přepínače na čelní straně jednotky po sejmutí předního krytu.

Ventilátory

Jednotka obsahuje dva radiální ventilátory s dozadu zahnutými lopatkami s účinnými EC elektromotory.

Motor

Motory jsou jednofázové EC s nízkou spotřebou, 230 V/50 Hz. Krytí IP21.

Rekuperace

Protiproudý hliníkový výměník s účinností až 86 %. K dispozici je příslušenství APBS, které slouží jako automatický obtok v letních měsících. Volitelně lze jednotku vybavit vestavným předehřevem vzduchu (APHR) na sání jednotky, čidly kvality vzduchu nebo systémem ServoFlow pro automatickou kalibraci průtoku vzduchu.

Filtr

Na sání čerstvého a na sání odpadního znehodnoceného vzduchu je jednotka osazena filtry G4 (ISO coarse 85%). Volitelně lze na sání objednat filtr s vysokou účinností F7 (ISO ePM2.5 75% nebo ePM1 50%). Jednotka je vybavena automatickou detekcí zanesení filtrů.

El. připojení

Jednotka je určena pro přímé napojení síťovou zástrčkou do zásuvky. Napájení je jednofázové 230V/50Hz.

Regulace

Regulace otáček je 4-stupňová, programovatelná (10 týdenních přednastavených
programů nebo 2 individuální nastavitelné). Dotykové ovládání je umístěno na přední straně jednotky. Volitelně je k dispozici bezdrátové ovládání nebo ovládání nadřazeným systémem (BMS). Nainstalováním softwaru iFLOW (smartphone, notebook) lze jednotky ovládat chytrým telefonem či tabletem. Jednotku je možno vybavit senzory pro udržení požadované kvality ovzduší (vlhkosti, teploty, CO2, VOC).

Protimrazová ochrana

Jednotka je vybavena protimrazovou ochranou.

Hluk

Akustický tlak je uveden v tabulce technických parametrů.

Montáž

Jednotka je určena k vertikální montáži do vnitřních prostor, na stěnu či podlahu (součástí dodávky je ocelový pozední rám). Jednotka musí být namontována tak, aby byl zajištěn dostatek prostoru pro otevření víka jednotky, výměnu filtrů, připojení odvodu kondenzátu na odpad se sifonovým pachovým uzávěrem a pro provádění periodických revizí elektroinstalace.

Příslušenství

• BEFRESH – kompletní systém příslušenství
• ED Flex System® – kruhové vzduchové rozvody
• ED Plano System® – čtyřhranné vzduchové rozvody

Informace

Malá jednotka určená do bytové výstavby nebo do rodinných domů. Vyznačuje se jednoduchou montáží, minimálními nároky na ovládání a údržbu a velice úsporným provozem. Snadné přepnutí mezi levým a pravým provedením. Účinnost rekuperace až 86 %. Všechny jednotky jsou certifikovány systémem „Passive House“.

Energetická třída SEC

• SEC A - standard
• SEC A+ - řízení čidly kvality vzduchu

Celý popis
Ke stažení
Technické listy, návody a prohlášení
Katalogový list .pdf (763.63 kB)
Návod k obsluze .pdf (4.31 MB)
Ekodesign .pdf (183.63 kB)
Kontaktujte nás