EnglishSlovenskyČesky

Podzim 2010 - novinky v našem sortimentuVážení zákazníci,

dovolujeme si Vám představit novinky v našem sortimentu za podzim 2010. Jedná se o rekuperační jednotky CADT Ekonovent, ventilátory SILENT ECO a regulátor průtoku s tlumícími účinky MTRP.

CADT Ekonovent

Jedná se o  rekuperační jednotku s vysokou účinností (až 93 procent) s protiproudým výměníkem. Skříň je vyrobena z galvanizované oceli s hliníkovými profily a dvojitým pláštěm s tepelnou i akustickou izolací. Jednotka je učena pro větrání komerčních prostor (trvalý provoz), velký počet dostupných variant zaručuje maximální variabilitu.

SILENT ECO

Ventilátory SILENT ECO jsou náhradou za populární ventilátory SILENT SXA/SXU. Za stejnou cenu tak můžeme nabídnout vylepšené parametry (snížená hlučnost/spotřeba) i zachování variabilnosti celé této řady (jedno/dvouotáčkové varianty, protipožární provedení).

MTRP

Tento nestandardní regulátor průtoku vzduchu s tlumícími účinky je vyroben ze speciálního druhu pěnového plastu s velmi dobrými tlumícími schopnostmi. Tlak a hmotnostní průtok vzduchu se snadno nastavuje pomocí změny počtu otevřených otvorů v clonce. Umístěním několika clonek za sebe lze snadno vytvořit jednoduchý tlumič hluku.
 

Content © ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. a poskytovatelé obsahu (Soler & Palau, VIM, Wernig, Eberle, Belimo CZ, UNIVENT CZ a další)