EnglishSlovenskyČesky

Novinka - hygienické flexibilní hadice

Vážení zákazníci,

uvádíme na trh nový výrobek - hygienické flexibilní hadice ALUFLEX HYGIENIC a TERMOFLEX HYGIENIC.

Hadice jsou určeny pro aplikace se zvýšenými nároky na hygienu prostředí a není možno provádět pravidelnou kontrolu vzduchovodů. Zároveň je jejich použití vhodné k rozvodům vzduchu ve spojení s rekuperačními jednotkami.

Popis problematiky s mikroorganismy
Ve vzduchovodech větracích systémů byla zdokumentována existence mikroorganismů jako jsou plísně a bakterie. Vlhké a tmavé prostředí VZT rozvodů představuje ideální stav pro jejich růst. Pobyt v prostředí, do kterého je takový vzduch přiváděn, může vést k dýchacím potížím, infekčním onemocněním nebo jiným alergickým reakcím a nežádoucím účinkům na lidské zdraví. Atomy stříbra na vnitřním povrchu rozkládají vodní páry na volné radikály, které ničí choroboplodné zárodky. Jelikož se jedná o katalitický proces hubení bakterií, nemohou si mikroorganismy vytvářet imunitu.

Věříme, že nové, hygienické řešení vzduchovodů, vyvinuté s použitím nejmodernějších technologií, se stane hlavní součástí bezpečných větracích systémů zajišťujících kvalitu vnitřního ovzduší.

Pro podrobnější informace je k dispozici katalogový list, eventuelně nás můžete přímo kontaktovat - a to jednak mailem, telefonicky nebo přímo na našich pobočkách.

 

Content © ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. a poskytovatelé obsahu (Soler & Palau, VIM, Wernig, Eberle, Belimo CZ, UNIVENT CZ a další)