EnglishSlovenskyČesky

ECO ROOM - inteligentní rekuperace jednotlivých místností

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám představit novou bytovou rekuperační jednotku ECO ROOM. Tato rekuperační jednotka do 1 místnosti je ideálním řešením pro náhradu nefunkčních, dříve instalovaných ventilátorů s průměrem 100 nebo 150 mm ve stávajících instalacích, a to bez potřeby dodatečných stavebních úprav a elektroinstalace.

Bytová rekuperační jednotka ECO ROOM je vyrobena z odolného plastu a dodává se s různými délkami tělesa výměníku (dle tloušťky stěny, 310 - 600 mm). K dispozici je také bezpečné 12 V provedení. Jednotka obsahuje unikátní systém automatické plynulé regulace otáček na základě unikátního systému detekce vlhkosti vzduchu, tlačítko "BOOST" pro krátkodobé zvýšení výkonu i automatickou protimrazovou ochranu.

K dispozici je katalogový list.rekuperačních jednotek ECO ROOM. V případě zájmu nás prosím kontaktujteemailem nebo telefonicky nebo navštivte naše pobočky.

 

Content © ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. a poskytovatelé obsahu (Soler & Palau, VIM, Wernig, Eberle, Belimo CZ, UNIVENT CZ a další)