EnglishSlovenskyČesky

VZT jednotky - služba STARTPACK

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři,

dovolujeme si vás informovat, že z důvodu zcela zásadní technické inovace řídicích systémů dodávaných od roku 2019 a omezení možnosti neodborného spuštění vybraných VZT jednotek naše společnost s účinností od 1.2.2019 zavedla servisní službu pro uvedení do provozu a prvotní spuštění VZT jednotek tzv. “STARTPACK”. Služba je poskytována výlučně servisním útvarem EDV na celém území ČR.

VZT jednotky, vybavené řídicími systémy Digireg, Minireg, Pro‐Reg (SP Control) nebo REGIN Corrigo, (všechny jednotky s označením DVAV, DCAV, DCOP, MVAV, RHE), musí být po odborném namontování, připojení k VZT systému a připojení k funkční elektroinstalaci uvedeny do provozu (spuštěny) výhradně Prodávajícím nebo třetí osobou k tomu Prodávajícím výslovně určenou. Nedodržení této podmínky má za následek zánik práv Kupujícího z vadného plnění a ze Záruky za jakost.

Díky uvádění do provozu naším servisním týmem odpadají reklamace způsobené neodborným spuštěním VZT jednotky. Jiný postup spouštění není technicky možný, regulační systémy dodané v roce 2019 nelze uvádět do provozu dle technických podmínek staršího data. Parametrizační SW 2018 a starší není použitelný pro zařízení od roku 2019.

STARTPACK můžete získat se slevou či zdarma, pokud jste firma nebo podnikatel, dodržujete termíny splatnosti, evidujeme vámi potvrzené aktuální VOP a jste jako odběratel ve zvýhodněném smluvním programu dle objemových obchodních ukazatelů. Informujte se u svého obchodního zástupce společnosti EDV na vaše konkrétní podmínky a vaše zařazení ve smluvním programu.

Podrobné informace naleznete na našem webu na odkazech:
- Reklamační řád (body 4.2.,4.3.,4.4.)
- STARTPACK definice
- Podmínky uvádění do provozu od servisu EDV pro VZT jednotky

Veškeré informace a formuláře jsou rovněž online.

Případné dotazy vám rádi zodpovíme.
Těšíme se na další spolupráci.

 

 

Content © ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. a poskytovatelé obsahu (Soler & Palau, VIM, Wernig, Eberle, Belimo CZ, UNIVENT CZ a další)