EnglishSlovenskyČesky

VentiCAD - návrhový software volně ke stažení

VentiCad je nyní k dispozici ke stažení bez nutnosti registrace (zde).

Software VentiCAD byl sestrojen výhradně jako pomocný program výběru vhodného zařízení VZT projektů. Převážně je určen pro VZT projektanty, obchodní zástupce Elektrodesign ventilátory spol. s r.o. a technickou podporu prodeje. Software na základě požadovaných parametrů je schopen selektovat vhodnou přívodní jednotku, rekuperační jednotku, nebo vodní či elektrický ohřívač do potrubí. 
Software je snadno ovladatelný, intuitivní a nabízí projektantovi souhrn základních vlastností VZT zařízení s možností tisku technického listu, obsahujícího název, grafická data zvoleného pracovního bodu, hlukové parametry daného zařízení, rozměrový výkres a izometrický pohled, technologické schéma regulačního systému a v neposlední řadě i předběžnou cenovou kalkulaci. Veškeré informace jsou shromážděny v celkovém projektovém listu vybraných zařízení s možností standardního tisku, nebo „pdf“ či „XPS“ tisku. Jako další velmi zajímavou možností, pro správnou realizaci projektu, nabízí VentiCAD možnost uložení pohledů VZT zařízení do 3D, nebo 2D skici a to ve formátu DXF s měřítkem 1:1. 

Selekční software umožňuje volit ze tří základních jazykových variant: české, anglické a slovenské. Navržená zařízení lze jednoduše ukládat pro případné následné úpravy v projektu. Základní aktualizace jsou prováděny 1x za 2 měsíce. Vyžádají-li si to podmínky (závažná chyba v podkladech, neshoda s katalogem, či jinými technickými informacemi výrobců) bude se aktualizace konat v nejbližším možném termínu, max. do 14 dnů.

Doporučená minimální konfigurace systému pro instalaci: 
Systém: Windows Vista®/Windows® 7 (nejnovější Service Pack) s DirectX® 9.0c 
Procesor: Intel Pentium® 1 GHz nebo AMD Athlon 1 GHz 
Grafická karta: NVIDIA® GeForce®  nebo ATI Radeon™ min. 256MB 
Místo na disku: 250MB volného místa na systémovém disku 
Paměť: 1 GB RAM 
Internet: min. 512kb/s download 
Monitor: minimální rozlišení 1024×768

 

Content © ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. a poskytovatelé obsahu (Soler & Palau, VIM, Wernig, Eberle, Belimo CZ, UNIVENT CZ a další)