EnglishSlovenskyČesky

Nová zelená úsporám - jednotky ROVENTODo dotačního programu Nová zelená úsporám byly nově přijaty naše jednotky pro nucené větrání s rekuperací tepla ROVENTO 220, ROVENTO 320 a ROVENTO 520.

V rámci programu Nová zelená úsporám jsou podporována opatření, která vedou ke snížení energetické náročnosti budov, a to zejména formou zateplení obvodových plášťů a výměny výplní stavebních otvorů (oken a dveří). Dále je podporována výstavba nových budov s velmi nízkou energetickou náročností (budov blížící se pasivnímu standardu), výměna neekologických zdrojů tepla za efektivní, ekologicky šetrné zdroje (například kotel na biomasu, tepelné čerpadlo nebo plynový kondenzační kotel) a instalace technologií využívajících obnovitelné zdroje energie a rekuperace tepla z odpadního vzduchu (solární termické a fotovoltaické systémy a jednotky nuceného větrání s rekuperací), a rovněž realizace zelených střech.

V případě zájmu neváhejte a navštivte naše prodejny nebo kontaktujte příslušného obchodního zástupce.

 

Content © ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. a poskytovatelé obsahu (Soler & Palau, VIM, Wernig, Eberle, Belimo CZ, UNIVENT CZ a další)