EnglishSlovenskyČesky

ECOAIR Design Ecowatt - čestné uznání





Na nedávno skončeném 28. ročníku mezinárodního stavebního veletrhu For Arch Elektrodesign opět zabodoval. Naše radiální ventilátory ECOAIR Design Ecowatt se staly nositelem Čestného uznání.

Malé radiální ventilátory ECOAIR Design Ecowatt s unikátní konstrukcí jsou díky svým vlastnostem ideálním řešením pro odvětrání koupelen, sociálních zařízení a místností vyžadujících trvalé větrání. V rámci jejich variability a možnosti sladění designu s interiérem jsou vhodné i pro architektonická řešení.
Ventilátory jsou standardně vybaveny EC motorem s vysokou účinností a velmi nízkou spotřebou, která nepřesahuje hodnotu 7 W. Díky unikátní konstrukci motoru a oběžného kola s dopředu zahnutými lopatkami se ventilátory ECOAIR Design Ecowatt vyznačují extrémně nízkou hladinou hluku, která je nižší než 35 dB (A). Této hodnoty je dosaženo konstrukcí skříně ventilátoru, vybavené gumovými silentbloky, které absorbují vibrace a tlumí emitovaný hluk.

Ventilátor ECOAIR DESIGN ECOWATT naleznete v aplikaci ARVent, která Vám umožní simulaci 3D produktů v reálném čase.

Děkujeme za Vaši přízeň!
 

Content © ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. a poskytovatelé obsahu (Soler & Palau, VIM, Wernig, Eberle, Belimo CZ, UNIVENT CZ a další)