EnglishSlovenskyČesky

AirSens - inteligentní čidla kvality vzduchuAirSens jsou první inteligentní čidla kvality vzduchu navržená a vyrobená experty na vzduchotechniku. Představují perfektní řešení pro DCV systémy (DCV – větrání řízené skutečnou potřebou).

Kvalita vzduchu uvnitř budov (IAQ)
Většinu našich životů trávíme uvnitř budov, přičemž požadavky na energetickou účinnost zlepšily tepelnou izolaci budov. To je jedním z důvodů, proč ventilace hraje hlavní úlohu ve zlepšování kvality vzduchu uvnitř budov. Kvalitní vzduch zlepšuje produktivitu, zdraví i komfort obyvatel.
Inteligentní čidla AirSens jsou dostupná ve 3 provedeních, pro oxid uhličitý (CO2), pro volné organické sloučeniny (VOC) a pro relativní vlhkost (RH).

Provedení
Tři různá čidla, tři různé možnosti:
- AirSens CO2: Doporučeno pro otevřené prostory s měnícím se počtem lidí. Lidé dýcháním produkují CO2.
- AirSens VOC: Všestranné provedení reagující na sporadické změny výskytu pachů. Volné organické sloučeniny jako například alkohol, ketony, organické kyseliny.
- AirSens RH: Čidlo rozeznávající relativní vlhkost prostředí, doporučené pro místa s nadměrnou nebo kolísající úrovní relativní vlhkosti.

Moderní design, všestranné použití
Nová inteligentní čidla AirSens nabízí minimalistický design patentovaný společností S&P, jsou vhodné do každého interiéru. LED indikátor na přední straně nepřetržitě monitoruje kvalitu vzduchu.

Jednoduchá instalace
- univerzální napájení 100-240 Vac 50/60 Hz
- kompatibilní se standardními i EC ventilačními jednotkami
- tři pracovní režimy:
          Relé (On/Off nebo Min/Max)
          0-10V
          2-10V
- Modbus-RTU ovládání (čtení & zápis)

Kompletní prezentace
Katalogový list

 

Content © ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. a poskytovatelé obsahu (Soler & Palau, VIM, Wernig, Eberle, Belimo CZ, UNIVENT CZ a další)